ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Відеоспостереження є одним із пріорітетних напрямків діяльності «Явір-2000».  За роки існування компанії нашими спеціалістами було здійснено понад 75 тисяч успішних інсталяцій систем відеонагляду.

Компанія "Явір-2000" надає послуги професійного монтажу Turbo HD (аналогове) і IP відеоспостереження на різних територіях: в установах, приватних будинках, квартирах і офісах. Виконання монтажних робіт на кожному з об'єктів супроводжується попереднім вивченням його особливостей і підбором устаткування, яке буде відповідати необхідним характеристикам. Ціна на установку формується в залежності від обладнання і його кількості, етапів та складності робіт, а також подальшої настройки всіх компонентів.

Уже понад 10 років «Явір-2000» є прямим дистриб’ютором обладнання компанії HikVision – провідного світового лідера у сфері виробництва систем відеоспостереження. Це допомагає нам забезпечувати клієнтів високоякісним обладнанням за найнижчими цінами в Україні. На базі нашого підприємства є власний ремонтний відділ, фахівці якого надають послуги гарантійного та післягарантійного сервісу систем відеоналгляду незалежно від фірми виробника.

Системи відеоспостереження дозволяють ефективно контролювати те, що відбувається в режимі реального часу. Установка відеоспостереження включає в себе цілий комплекс робіт, починаючи від проектування системи і закінчуючи технічним обслуговуванням пристроїв.


IP відеоспостереження

Камери IP відеоспостереження мають високу роздільну здатність зображення, що навіть не зрівняється зі звичайними камерами. У збільшеному вигляді зображення не втрачає якості. На цьому в деяких випадках можна навіть заощадити, тому що для якісного зображення необхідно встановити 3-4 звичайні відеокамери, в той час як IP-камера справляється і одна з цим завданням. Бувають камери і з мегапіксельним зображенням формату FullHD.

Ще однією перевагою буде економія на прокладання кабелю. При підключенні IP камери, для передачі даних застосовується всього один кабель з витої пари. На IP камери не впливають ніякі перешкоди. Системи IP відеоспостереження відрізняються високою інформативністю, так як застосовуються сучасні способи передачі інформації по IP мережах.

У системах IP-відеоспостереження вбудовані процесори, які аналізують те, що відбувається в даний момент часу. Користувач може спостерігати за об'єктами, які потрапляють в поле зору камери, за автотранспортом і відвідувачами, а також багато іншого.

Система IP відеоспостереження здатна з легкістю поєднуватися з охоронними системами сигналізацій, освітлення, моніторингу за навколишнім середовищем і управлінням доступу. Крім цього, системи також інтегруються при застосуванні обладнання іншого виробника.

З допомогою IP відеоспостереження можна записувати відео, скориставшись  мережею Інтернету, перебуваючи при цьому в будь-якому куточку земної кулі.

Встановити таку камеру досить просто, для цього просто присвоюється IP-адреса. В цілому, вартість установки системи IP відеоспостереження є більш високою, ніж установка звичайної камери відеоспостереження. Зате переваги повністю окупають зайві витрати, так як мають більш високий спектр можливостей.


Turbo HD відеоспостереження

Turbo HD відеоспостереження являє собою рішення, завдяки якому користувачі аналогових систем відеоспостереження можуть покращити якість зображення зі збереженням існуючих мереж. Нова технологія забезпечує передачу відеозображення з роздільною здатністю 1080p по коаксіальному кабелю на відстань до 500 метрів. Крім цього стандарт підтримує технологію UTC, яка надає користувачеві можливість дистанційного налаштування, управління OSD і PTZ. На сьогоднішній день, бренд Hikvision, офіційним дилером якого є компанія "Явір-2000, виробляє безліч пристроїв для модернізації аналогового відеоспостереження за доступною ціною.

Весь спектр продукції компанії Hikvision Turbo HD підтримує стандарт HDTVI, що забезпечує повну сумісність між відеореєстраторами Turbo HD і аналоговими камерами, а також між камерами Turbo HD і відеореєстраторами з підтримкою технології HDTVI, в тому числі і сторонніх виробників. Так, наприклад, відеореєстратори DVR Turbo HD компанії Hikvision підтримують одночасне підключення IP-відеокамер, аналогових відеокамер і камер HD Turbo. Це дозволяє модернізувати існуючі системи шляхом заміни камер і реєстратора, а в нові контрольовані ділянки додати IP-камери.СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!