ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Охоронна сигналізація (ОС) - це комплекс технічних засобів, орієнтований на запобігання несанкціонованого доступу в приміщення.

Структурно ОС складається з пульта централізованного нагляду, охоронного приладу і набору датчиків. Оскільки ОС отримує енергоживлення з зовнішньої електричної мережі, необхідно забезпечити її роботу в разі відключення зовнішньої подачі енергії. Цим займається система безперебійного живлення. Зв'язок між датчиками і пристроями управління, може здійснюватися, як по кабельній мережі, так і за допомогою бездротового зв'язку.

"Явір-2000" - компанія, що пропонує послуги по встановленню та обслуговуванню систем безпеки для надійної охорони комерційної нерухомості. Ми надаємо послуги з монтажу та подальшого обслуговування системи охоронної сигналізації. Майстри компанії здійснюють установку охоронного обладнання всього за 3 години. При цьому вони не руйнують стіни, роблять всю роботу максимально акуратно і якісно. Потім фахівці компанії докладно розповідають, як правильно використовувати охоронну систему. Хоча в обслуговуванні наші системи дуже прості. 

У нашій компанії є відділ, який займається розробкою та виготовленням власних охоронних приладів, котрі встановлені та ефективно працюють на різних об'єктах, відрізняються надійністю та доступною ціною.

У компанії «Явір-2000» всі об’єкти підключаються до пультів централізованого спостереження. При отриманні тривожного сигналу з охоронного приладу, диспетчер негайно відправляє на об’єкт групу швидкого реагування (ГШР). 

Виїзд груп здійснюється на оснащених сучасними інформаційними системами патрульних автомобілях підвищенної прохідності – «RENAULT Duster», «RENAULT Sandero», «JAC S2», а також «HYUNDAI Tucson».

Як діє ГШР при спрацюванні сигналу «Тривога»:

  • отримує повідомлення від чергового ПЦС, одночасно інформація поступає на планшет
  • з’ясовує адресу, місце розташування об’єкта, шляхи під’їзду
  • на планшеті визначає найкоротший маршрут та має можливість переглянути фото об’єкта, схему приміщень
  • дорогою, за потреби, знаходить ключі від об’єкта, що охороняється
  • старший групи узгоджує свої дії з напарником
  • бійці ГШР екіпіруються захисними шоломами, бронежилетами
  • на місці пригоди наряд діє згідно зі встановленими правилами, залежно від ситуації, що склалася

У компанії «Явір-2000» працює 432 власних груп швидкого реагування, які разом з ГБР надійних фірм-партнерів реагують на спряцювання охоронних сигналів у понад 370 населенних пунктах України. Нашій компанії довірили безбеку свого майна понад 65 тисяч клієнтів.

Бійці ГШР нашої компанії періодично проходять спеціальну підготовку: поводження зі зброєю, фізична підготовка й тактико-спеціальна. Кожен боєць ГШР екіпірований засобами радіозв’язку, захисним шоломом, бронежилетом, ліхтариком, балончиком зі сльозогінним газом та травматичною зброєю.СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!