ПОЖЕЖНА АВТОМАТИКА


Пожежна сигналізація в сучасному розумінні давно перестала бути простим датчиком, що реагує на дим і тепло. Сучасна система пожежогасіння - це автоматизований комплекс, який потребує висококваліфікованих знань і навичок при установці. І це не випадково. Така система включає в себе програму оповіщення людей про загрозу вогню, комплекс автоматичного пожежогасіння та димовидалення та іншу розумну автоматику. 

Фахівці компанії "Явір-2000" володіють всім необхідним обладнанням та підтвердженими кваліфікаціями для швидкого і надійного монтажу пожежної сигналізації на території всієї України. Компанія «Явір-2000» має великий досвід роботи із забезпечення пожежної та техногенної безпеки, а також цивільного захисту та надає повний спектр послуг за вказаними видами діяльності. Кількість зайнятих працівників за напрямком пожежної та техногенної безпеки – 437 особи, а середньомісячний обсяг виконаних робіт складає 2,5 млн. грн. 

Компанія «Явір-2000» вже понад 15 років виконує роботи з пожежної безпеки практично в усіх регіонах України.

Наша компанія має всі необхідні дозволи для надання таких послуг:

 • проектування та монтаж систем пожежогасіння, пожежної сигналізації, управління евакуацією людей, інших приладів пожежної автоматики;
 • проектування та монтаж систем блискавкозахисту;
 • виконання вогнезахисного оброблення будівельних конструкцій;
 • монтаж вогнезахисних воріт, дверей, вікон, люків, завіс (екранів);
 • централізоване спостереження за пожежною автоматикою об’єктів;
 • технічне обслуговування систем пожежної сигналізації, пожежогасіння та управління евакуацією людей.

Окрім цього, для комплексного впровадження заходів протипожежного призначення нашим підприємством надаються такі послуги:

 • навчання та перевірка знань з питань пожежної безпеки;
 • проведення оцінки протипожежного стану об’єктів та реєстрація декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки;
 • розробка планів евакуації, інструкцій та іншої документації у сфері пожежної безпеки;
 • розрахунок категорії приміщень, будинків та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою;
 • розрахунок необхідної кількості первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників);
 • здійснення на промислових та інших об’єктах господарської діяльності вимірювань опору ізоляції, опору петлі «фаза-нуль», випробувань підвищеною напругою.

Цілодобове спостереження за протипожежним станом об’єктів здійснюється за допомогою двох пультів централізованого пожежного та техногенного спостереження.

Проектні роботи з питань пожежної безпеки здійснюються сертифікованими фахівцями. Виконання комплексу робіт з технічного обслуговування систем протипожежного захисту здійснюють фахівці, які пройшли навчання та підготовку в спеціалізованих навчальних закладах ДСНС України та мають великий досвід у сфері протипожежної діяльності.

З метою розширення функцій підприємства, для перевірки стану електроустановок, електрообладнання з 2014 року в складі нашої компанії створена й успішно функціонує електротехнічна лабораторія, яка відповідає всім необхідним ДСТУ та має необхідні свідоцтва.СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!