ФІЗИЧНА ОХОРОНА

Компанія "Явір-2000" налічує понад 2500 постів фізичної охорони та надає широкий спектр послуг з фізичної охорони. Ми співпрацюємо з потужними аграрними компаніями, нафтогазовидобувними підприємствами, охороняємо банківські установи, забезпечуємо експедицію вантажів, як по Україні так і за її межами.

На базі підприємства створений власний учбовий центр з підготовки кваліфікованих охоронців зі спеціально відведеними учбовими приміщеннями. Проводиться інструктаж з рукопашного бою та кульової стрільби. Після навчання охоронці здобувають відповідний диплом державного зразка.

Надаємо послуги патрулювання з собаками.

ОХОРОНА СТАЦІОНАРНИХ ОБ'ЄКТІВ

Фізична охорона - комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки функціонування об'єкта, збереження його матеріального майна, захист життя і здоров'я його персоналу. Фізична охорона об'єктів здійснюється за різними схемами, найбільш зручними для Клієнтів і відповідно ситуації, що складається на об'єкті.

Компанія "Явір-2000" надає послуги охорони об'єктам будь-якого типу, незалежно від складності та розташування. 

Охорона надається для:

 • Комерційних будівель (магазинів, торгових центрів, гіпермаркетів, складських приміщень);
 • Освітніх і медичних установ (шкіл та вищих навчальних закладів, медичних клінік, аптек);
 • Фінансових установ (банків);
 • Розважальних закладів (різних закладів громадського харчування, нічних клубів, кінотеатрів);
 • Підприємств сфери послуг (фітнес-центрів, салонів краси);
 • Площ, розташованих під відкритим небом (парковок, автостоянок, автозаправних станцій, будівельних майданчиків);
 • Комплексів житлових або промислових будівель і споруд (підприємств, житлових комплексів, котеджних селищ).


ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ АПК

Компанія "Явір-2000" надає послуги з охорони об'єктів аграрно-промислового комплексу. Під охороною "Явір-2000" об'єкти великих агрохолдингів - поля, елеватори, складські приміщення, тощо. На об'єктах АПК працюють як піші патрулі так і групи швидкого реагування на автомобілях.

Охорона сільськогосподарських угідь може включати в себе:
 • Забезпечення збереження насіння під час підготовки його до посівної;
 • Забезпечення збереження врожаю під час дозрівання;
 • Контроль за переміщенням автотранспорту з полів;
 • Контроль за технологічним процесом при збиранні врожаю;
 • Забезпечення збереження зібраного врожаю.
Охорона сільськогосподарських угідь охоронцями нашої компанії може здійснюватися декількома способами:
 • За допомогою автотранспорту - методом патрулювання на автомобілях підвищеної прохідності (позашляховики), які обладнанні необхідною спецтехнікою.
 • За допомогою стаціонарних постів (їх кількість визначається в залежності від розмірів та структури ландшафту угідь) з використанням вишок та одного екіпажу автопатруля для реагування на дії з неправомірного збору врожаю.
 • За допомогою квадрокоптера. Безпілотники є новим інструментом охорони. Квадрокоптери нашої компанії оснащені тепловізорами, що забезпечує можливість охорони в нічний час. Також безпілотники допомогають здійснювати контроль, якщо територія сільськогосподарських угідь має великі масштаби.

В разі виникнення ситуацій рейдерського захоплення врожаю, охоронці компанії «Явір-2000» максимально перешкоджають діям зловмисників та оперативно інформують власників та правоохоронні органи.


СУПРОВІД ВАНТАЖІВ

Компанія "Явір-2000" надає послуги із супроводу вантажів на залізничному, автомобільному та морському транспорті як на території України, так і на території держав СНД і ближнього зарубіжжя. Для "Явір-2000" супровід різних вантажів займає почесне місце серед інших пропозицій компанії. Шляхова охорона - це цілий комплекс робіт щодо раціональної, якісної та ефективної взаємодії систем, складовими якої є постачальник, транспорт, залізниця, митниця та одержувач вантажу. 

Наша компанія займається супроводженням вантажів вже більше 10 років, за цей час нами було супроводжено понад 45 млн тон вантажу (металопрокату, металобрухту, феросплавів, руди, готових виробів та ін.). Нам вдалося накопичити значний досвід та опрацювати ефективні схеми, тому втрати вантажів складають всього 0,0012% від загальної кількості перевезеного, що значно менше допустимих норм природних втрат, передбачених чинним законодавством.


ОХОРОНА ТРУБОПРОВОДІВ

На даний час наша компанія охороняє понад 100 нафтогазових комплексів. Більше 8 років підприємство охороняє СП "Полтавська газонафтова компанія", а саме виробничу базу, нафтовий термінал, більше 20 скважин, нафтопровід. Для цього ми офіційно зареєстрували відокремлений структурний спеціалізований підрозділ з охорони об'єктів нафтогазового комплексу, що входить до складу групи компаній "Явір-2000".

Для надійного здійснення заходів охорони створено належну матеріально-технічну базу: високопрохідний транспорт, прилади для виявлення несанкціонованих пошкоджень магістральних трубопроводів типу «RD-4000», оптичні прилади (у тому числі прилади нічного бачення), біноклі, тепловізори, пістолети «Флобер» та ін. Окрім цього, нами використовується новітній метод здійснення охорони й контролю об’єктів у важкодоступних місцях за допомогою квадрокоптерів (радіокерованими літальними апаратами, обладнаними камерами).

На даний момент у компанії «Явір-2000» з охорони об’єктів нафтогазової галузі працює 14 автопатрулів та близько 150 чоловік особового складу.


ОСОБИСТА ОХОРОНА

Компанія "Явір-2000" надає послуги особистої охорони. У компанії працюють професійні сертифіковані охоронці - колишні спіробітники державних силових структур, що мають за своїми плечима реальний бойовий досвід. Співробітники особистої охорони з вищою освітою мають зразкову фізичну й вогневу підготовку. Ми індивідуально підходимо до кожного замовника, намагаючись максимально ефективно виконувати свою роботу з мінімум ризику і дискомфорту для клієнта.
СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!