ТЕХНОГЕННА БЕЗПЕКА

В сучасних умовах об'єкти виробничої сфери часто стають джерелом серйозної загрози для суспільства. Витрати, необхідні для ліквідації наслідків техногенних аварій, значно перевищують вартість створення систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій.

Одним з найбільш ефективних факторів зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру, є створення сучасних автоматизованих систем контролю за критичними параметрами технологічних процесів відповідно до концепції створення єдиної державної системи запобігання і реагування на аварії та катастрофи.

Призначення систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення, полягає в ранньому виявленні загрози виникнення надзвичайних ситуацій на потенційно небезпечних об'єктах і об'єктах підвищеної небезпеки, а також в оповіщенні обслуговуючого персоналу (інженерів, керівництва і т.д.) про виникнення даної загрози або про виниклу надзвичайну ситуацію.

Компанія «Явір-2000» має великий досвід роботи із забезпечення пожежної та техногенної безпеки, а також цивільного захисту та надає повний спектр послуг за вказаними видами діяльності. Кількість зайнятих працівників за напрямком пожежної та техногенної безпеки – 437 особи, а середньомісячний обсяг виконаних робіт складає 2,5 млн. грн.

Компанія «Явір-2000» надає повний перелік послуг з оснащення автоматизованими системи раннього виявлення загрози, виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення в разі їх виникнення (АСРВ НСО), а саме:

  • розробка технічного завдання (ТЗ) і робочого проекту (РП);
  • погодження ТЗ та РП в органах ДСНС;
  • проведення монтажних та пусконалагоджувальних робіт;
  • комплексне випробування АСРВ НСО;
  • здача в експлуатацію з підписанням «Акту прийняття в експлуатацію системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення»;
  • спостереження за технічним станом АСРВ НСО;
  • технічне обслуговування АСРВ НСО.СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!