СИСТЕМИ ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ


Компанії "Явір-2000" довірили свої об'єкти понад 70 тисяч клієнтів. Всі об'єкти перебувють під цілодобовим наглядом пультів централізованного нагляду. В 159-ти містах і районних центрах України відкриті наші представництва, а у 372 населеному пункті реагуємо на сигнали охоронної сигналізації.

Наша компанія пропонує широкий асортимент обладнання та готових комплексних рішень для забезпечення безпеки офісів, складів, промислових приміщень. Надійна і грамотно розроблена охоронна сигналізація - впевненість у цілостності майна від протиправних посягань. Ми пропонуємо різні конфігурації, на базі яких може бути побудована охоронна сигналізація - провідні та бездротові радіоканальні аналоги.

Вибір на користь автономної системи безпеки підвищує рівень захисту, устаткування може довгий час функціонувати без зовнішнього живлення. Тривожна охоронна сигналізація часто об'єднується в комплекс з протипожежною системою - проектування та монтаж такого комплексу обійдеться дешевше, ніж двох систем окремо.


Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація – це електронний пристрій, який дозволить Вам завжди бути упевненим в безпеці Вашого будинку, офісу, квартири, складу, виробничого приміщення і т. д. Охоронна сигналізація розрахована на попередження несанкціонованого доступу в приміщення. Як правило, вона складається з охоронної панелі (централі, ППК) — прилад, який збирає і аналізує інформацію, що поступила від охоронних датчиків. Ця ж охоронна централь виконує заздалегідь запрограмовані в ній функції, що виконуються при спрацюванні датчиків.

Також до складу устаткування входить пульт управління, який відображує стан сигналізації, служить для її програмування і здійснює постановку і зняття з охорони. У мінімальний набір також необхідно включити джерело безперебійного живлення (ДБЖ), кабельну мережу і, звичайно ж, охоронні датчики.


Сигналізація периметра

Системи охорони периметра знайшли застосування у всіх типах об'єктів. За допомогою них охороняють відкриту область об'єкту: двір приватного будинку, автостоянку, відкритий склад і т.д. Якщо Ви хочете побудувати свою охоронну систему в кілька рівнів, то охорона периметра - перший крок в процесі забезпечення безпеки Вашого будинку.

Основний вид обладнання для охорони периметра на сьогоднішній день - охоронні бар'єри. Ці датчики охорони периметра являють собою пару трубок. Трубки встановлюються на території, що охороняється один навпроти одного. Після подачі живлення на датчики охорони периметра, між трубками з'являється невидима стіна. При перетині цієї стіни порушником, система охорони периметра повідомляє про тривогу. Існує два типи периметральних бар'єрів: інфрачервоні (ІЧ) і фотоелектричні. За допомогою ІЧ бар'єрів можна організувати невидиму стіну висотою до 2 м і довжиною до 100 м. Фотоелектричний бар'єр має дещо інші характеристики. Максимальна висота невидимою стіни може бути не більше 30 см. Але ось в довжину вона може сягати 500 м. Для того, щоб збільшити висоту, необхідно використовувати кілька фотоелектричних бар'єрів.


Комбінована сигналізація

Охоронна комбінована сигналізація – поєднання кількох охоронних систем або їх елементів для посилення нагляду за об’єктом. При цьому технічні засоби охоронних систем поєднуються у взаємовигідних співвідношеннях: охоронна + пожежна сигналізація, охоронна сигналізація + системи управління доступом, відеоспостереження + встановлення домофону, технічний захист інформації + системи управління контролю доступу, охоронна сигналізація + пожежна сигналізація + система управління доступом. Вибір відповідного співвідношення залежить головним чином від можливої загрози об’єкта.


Перевагами комплексної системи безпеки є:

  • посилений рівень охорони об’єкта;
  • захист об’єкта від декількох загроз одночасно (наприклад, проникнення зловмисників, пожежа і викрадення конфіденційної інформації);
  • економія витрат на охоронне оснащення об’єкта.


СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!