ДОМОФОННІ СИСТЕМИ


Компанія "Явір-2000" надає послуги зі встановлення індивідуальних, багатоквартирних та IP домофонів. У нас ви можете не лише придбати обладнання, а й замовити монтаж відеодомофонів для великих офісів, приватних будинків, котеджів, квартир. 

Системи встановлюють за лічені години, а якість обладнання перевірена роками безперервної роботи. 

 

Індивідуальні домофони

Індивідуальний домофон має на панелі, як правило, одну кнопку виклику (рідше кілька, але не більше чотирьох). Адресація завжди пряма. Робота по системі одна кнопка - один абонент. Натискання на кнопку дає всередині сигнал виклику. Оператор знімає трубку, і включається двосторонній зв'язок. За часом зв'язок не обмежений. Можна говорити скільки завгодно. Зв'язок можна ініціювати і зсередини, просто знявши трубку. Такі домофони частіше використовують в офісах, звідси їх друга назва - офісні.


Багатоквартирні домофони

Багатоквартирні домофони розраховані на велику кількість внутрішніх блоків (трубок). Їх може бути кілька сотень. При цьому домофон прямої адресації застосовуються з числом трубок не більше 20. Після 20-ти йдуть домофони з набором номера квартири з декількох цифр, з клавіатурою. На таких домофонах не можна ініціювати зв'язок зсередини. Підйом трубки включає зв'язок тільки під час виклику зовні. Практично всі домофони розраховані на управління електрозамком. Замки підбираються під тип і вагу дверей.


IP відеодомофони

IP домофон складається тільки з панелі, в якій встановлені: IP камера, мікрофон, динамік, кнопки виклику або клавіатура. Так само панель можна доповнити зчитувачем RFID карт, зчитувачем відбитків пальців і т.д. Підключається визивна панель в комп'ютерну локальну мережу з виходом в інтернет. В якості клієнтського терміналу може виступати: мобільний телефон (iPhone, Android), планшет, комп'ютер, IP телефон. Або спеціальна панель з сенсорним екраном, яка стаціонарно встановлюється в будинку або квартирі. Все це за бажанням клієнта. Виклик може надходити на всі ці пристрої одночасно. Прийняти його ви можете навіть не перебуваючи вдома. Також зможете побачити відвідувача, поспілкуватися з ним і прийняти рішення впускати його чи ні. Все це стало можливим завдяки використанню цифрових каналів зв'язку і стандартних мережевих протоколів передачі даних. А саме протоколу SIP який вже давно застосовується в IP відео і аудіо телефонії.
СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!