Системи GPS/ГЛОНАСС-моніторингу транспорту

Контроль рівня і витрат палива

Послуга, яка дозволяє вирішувати одну з найактуальніших проблем будь-якого підприємства, на балансі якого знаходиться хоча б одна машина, не кажучи вже про ті фірми, які мають у своєму розпорядженні цілий автопарк — це нецільові витрати палива. Облік і контроль кількості вживаного палива в реальному часі дозволяє керівникам мати чітку картину про необхідні об'єми пального. А також, на основі представлених програмою звітів, формувати статистику і робити прогнози, складати фінансові плани та бюджет на майбутній період, що дозволяє контролювати не тільки витрати, але і здійснювати певну економію фінансів компанії. За статистикою, всі затрати, які необхідні для впровадження системи супутникового моніторингу з метою постійного контролю палива окупаються протягом максимум 4-х місяців.

GPS/ГЛОНАСС моніторинг транспорту

GPS/ГЛОНАСС моніторинг транспорту - послуга, яка полягає в підключенні трекера, котрий стає засобом контролю за автомобілем. Подібний пристрій являється головною складовою всієї системи супутникового моніторингу. За допомогою головних систем глобального позиціювання GPS/ГЛОНАСС здійснюється моніторинг транспорту, що дозволяє систематично отримувати повну й актуальну інформацію про транспортний засіб. Зокрема, місце розташування, зупинках і їх тривалості, виїздах з робочих зон і прорисовці траєкторії руху на карті. А також формувати отримані дані у звіти, які можна експортувати в будь-який зручний формат і зберігати по періодах для перегляду і аналізу виконаної роботи в динаміці. Контроль транспорту стане вирішенням таких актуальних і одвічних проблем з автопарком, як невідповідність в шляхових листах, виїзд на несанкціоновані рейси та використання службового транспорту для розв’язання особистих проблем, запобігання приписки пробігів і простою автомобілю без діла.

Установка подібного обладнання на автомобілі підвищує не тільки ефективність роботи, і як наслідок — доходу, але і значною мірою впливає на відповідальність і свідому роботу кожного водія.

Комплексні рішення

Система супутникового моніторингу транспорту може бути організована за допомогою установки на автомобіль одного бортового термінала (трекера) чи датчика рівня палива. В такому випадку, контроль буде здійснюватися тільки з однієї сторони, і обмежений можливостями обладнання. Хоча трекер і здатний надати користувачу інформацію щодо маршруту пересування, часу і швидкості, на рахунок рівня палива і відповідального відношення до палива з боку водія, говорити не приходиться. Цей же принцип обмеження стосується і встановленого датчика палива. Для комплексного рішення всіх задач одночасно, ми пропонуємо своїм клієнтам переглянути варіант встановлення і датчика і терміналу, що дозволяє охопити всі області контролю за транспортним засобом в роботі. Програма створена не в якості охорони автомобіля з єдиною протиугінною метою, а як інструмент корпоративного управління і контролю транспорту компанії. Додатково, ми забезпечуємо і гарантійне, і післягарантійне обслуговування обладнання, що доповнює комплекс сервісної складової.

Модернізація паливозаправників і стаціонарних АЗС

Найчастіше компанії не готові інвестувати кошти в нові мобільні або стаціонарні паливороздавальні колонки, які відразу комплектуються всіма необхідними елементами. Наша команда пройшла навчання та зробила перший крок до комплексного обліку палива на підприємствах.

До існуючого обладнання на паливороздільній колонці підключаються певні компоненти. Їх перелік визначається залежно від стану колонки та встановленого обладнання.

GPS-трекер - це основний засіб збору даних з паливороздільній колонки, який передає дані на сервер. Пристрій знімання сигналу з встановлених лічильників передає інформацію по фактично відпущеному пальному через лічильник. RFID-зчитувач на видачу пального визначає, хто саме отримував пальне, коли і в якій кількості. Система налаштовується таким чином, щоб не дозволяти видачу пального при відсутності дозволеної RFID-карти. Зчитувачі підбираються залежно від конструкції.

На деяких підприємствах ми встановлюємо датчики рівня пального в ємності - як в цистерну бензовозу, так і в стаціонарні ємності на АЗС. Це допомагає фіксувати рівень пального в ємностях і відслідковувати надходження пального як при постачанні пального в стаціонарні ємності, так і в при відвантаженні пального зі стаціонарних АЗС в мобільні паливозаправники і техніку, фіксувати поточні залишки пального в ємностях.

Також можливе встановлення на об’єкти обладнання, яке дозволяє здійснювати фото- або відеофіксацію в моменти здійснення заправок.

Впровадження на підприємстві системи обліку палива дозволяє:

- Мінімізувати збитки при прийманні палива на власну АЗС від постачальника (температурні і інші ризики).
- Унеможливити зловживання персоналу на етапі зберігання і видачі палива на бензовоз.
- Унеможливити можливість «недоливу» палива на етапі заправки кінцевих споживачів в результаті змови заправника і водіїв.
- Створити повну систему контролю палива на всіх етапах його використання в господарській діяльності підприємства.

Сервісний центр з ремонту обладнання Технотон

Наші партнери є офіційним дилером компанії Технотон, та здійснюють ремонт і сервісне обслуговування продукції Технотон в Україні. Вже більше трьох років вони працюють з продуктами білоруської компанії - провідного виробника вимірювального обладнання до систем контролю та моніторингу транспорту.  

Замовити послуги можна телефоном: (097) 00 22 000



СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!